Vemondo. Majonez Vegan

Nasza rekomendacja:
5 out of 6 stars (5 / 6)

Pojawienie się w Lidlu wegańskiego majonezu marki własnej Vemondo bardzo nas ucieszyło, dlatego postanowiliśmy przetestować go poza kolejnością. Dlatego majonez otworzyliśmy w sobotę rano, powąchaliśmy i… Zaraz, zaraz, skąd my znamy ten zapach…? Spróbowaliśmy… Skąd znamy ten smak…?

Rzut okiem na skład i szybkie porównanie z Majo Develey, którego używamy w domu na co dzień i wszystko stało się jasne. Majonez Vegan marki Vemondo i Majo Develey to te same produkty. I to w zasadzie wszystko co warto wiedzieć. Mieliśmy kiedyś niezbyt przyjemną rozmowę z jednym z producentów, który ostrzegał nas abyśmy nie ujawniali faktu, że wyrabiane przez niego produkty sprzedawane są pod marką własną jednej z sieci handlowych. Tym razem jednak zarówno właściwości organoleptyczne majonezu, jak i jego skład oraz wartości odżywcze nie pozostawiają żadnych wątpliwości, że mamy do czynienia z tym samym produktem.

Zamiast robić „kopiuj – wklej” polecamy nasz test majonezu wegańskiego Develey, który przeprowadziliśmy dwa i pół roku temu, a który na dobre zagościł w naszym menu. Ze względu na niższą cenę niż Develey postanowiliśmy przyznać Majonezowi Vemondo nieco wyższą rekomendację

 

Przedział cenowy – Tani
5,99 zł za opakowanie – 11, 88 zł za kilogram

Dostępny: Lidl

Develey. Vegan Majo. Majonez wegański

Vemondo. Majonez Vegan

4,99 zł - 420 g
8

Skład

8.0/10

Wrażenia konsumpcyjne

8.0/10

Wartości odżywcze

5.0/10

Opłacalność

9.5/10

Smakowitość

8.5/10

Opakowanie

9.0/10

Inne wegańskie produkty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *