KONTAKT

wegański blog - polecamy

Skontaktuj się na nami:

mail: arek.vegetest@gmail.com

13 komentarzy

 1. Cześć,

  Czy wiesz może czyjej produkcji są te pasty ? Chciałabym napisać do producenta z pytaniem o zawartość glutenu?
  Pozdrawiam,
  Julita

  1. Dzień dobry,

   Super blog!! Czy mogę prosić o informację który sklep oferuje największy asortyment wege i wegetarianski?

   1. Dziękujemy za miłe słowa 🙂
    Jeżeli masz na myśli sklepy stacjonarne to zdecydowanie Hipermarkety Carrefour. Jeżeli mieszkasz w Warszawie to polecamy Carrefour w Złotych Terasach. Ale już w Arkadii jest mniejszy wybór.
    Pozdrawiamy. VT

 2. Dzień dobry,
  w sobotę kupiłam, w Lidlu-Rumia, 4 pasty humus- między innymi taką z czosnkiem na obrazku,po otwarciu okazało się,że jest zapleśniała,pomimo długiego terminu przydatności2020). Nie takiego humusu oczekiwałam.Pytanie gdzie mam to zgłosić,żeby uzyskać rekompensatę.

  1. Niefajnie, faktycznie. Proszę się udać do Lidla z reklamacją. Powinni przyjąć. Jeżeli jest dowód zakupu i produkt z datą przydatności nie mają podstaw do odrzucenia reklamacji.

 3. Cześć .Uwielbiam Wasz blog, fajnie wszystko opisujecie i wielokrotnie testowałam po waszych rekomendacjach różne produkty.Jeszcze nie jestem vega ale wege .
  Dziś jadłam Burgery warzywne “U Jędrusia” Jestem ciekawa Waszej opinii
  Pozdrawiam serdecznie

  1. Cześć! Baaardzo dziękujemy za miłe słowa 🙂 Cieszy nas to, że jesteśmy pomocni 🙂
   Co do burgerów “U Jędrusia” to dzisiaj wieczorem opublikujemy “Burgery buraczane”, a w najbliższych dniach “warzywne”. Zapraszamy 🙂

 4. Hello I just bought your coconut yogurt and I really need to know if it has calcium in it. I am on a diet that forbids calcium so is very important to know.

 5. Brawo! Taki powinien być każdy blog. Konkretnie i na temat, a nie pitu, pitu typu: “jest fajny, mi smakuje” itp. Widać, że wkładacie w to serce, czas i energie 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.