KONTAKT

wegański blog - polecamy

Skontaktuj się na nami:

mail: arek.vegetest@gmail.com

16 komentarzy

 1. Cześć,

  Czy wiesz może czyjej produkcji są te pasty ? Chciałabym napisać do producenta z pytaniem o zawartość glutenu?
  Pozdrawiam,
  Julita

  1. Dzień dobry,

   Super blog!! Czy mogę prosić o informację który sklep oferuje największy asortyment wege i wegetarianski?

   1. Dziękujemy za miłe słowa 🙂
    Jeżeli masz na myśli sklepy stacjonarne to zdecydowanie Hipermarkety Carrefour. Jeżeli mieszkasz w Warszawie to polecamy Carrefour w Złotych Terasach. Ale już w Arkadii jest mniejszy wybór.
    Pozdrawiamy. VT

 2. Dzień dobry,
  w sobotę kupiłam, w Lidlu-Rumia, 4 pasty humus- między innymi taką z czosnkiem na obrazku,po otwarciu okazało się,że jest zapleśniała,pomimo długiego terminu przydatności2020). Nie takiego humusu oczekiwałam.Pytanie gdzie mam to zgłosić,żeby uzyskać rekompensatę.

  1. Niefajnie, faktycznie. Proszę się udać do Lidla z reklamacją. Powinni przyjąć. Jeżeli jest dowód zakupu i produkt z datą przydatności nie mają podstaw do odrzucenia reklamacji.

 3. Cześć .Uwielbiam Wasz blog, fajnie wszystko opisujecie i wielokrotnie testowałam po waszych rekomendacjach różne produkty.Jeszcze nie jestem vega ale wege .
  Dziś jadłam Burgery warzywne “U Jędrusia” Jestem ciekawa Waszej opinii
  Pozdrawiam serdecznie

  1. Cześć! Baaardzo dziękujemy za miłe słowa 🙂 Cieszy nas to, że jesteśmy pomocni 🙂
   Co do burgerów “U Jędrusia” to dzisiaj wieczorem opublikujemy “Burgery buraczane”, a w najbliższych dniach “warzywne”. Zapraszamy 🙂

 4. Hello I just bought your coconut yogurt and I really need to know if it has calcium in it. I am on a diet that forbids calcium so is very important to know.

 5. Brawo! Taki powinien być każdy blog. Konkretnie i na temat, a nie pitu, pitu typu: “jest fajny, mi smakuje” itp. Widać, że wkładacie w to serce, czas i energie 🙂

  1. Lidl ma bardzo niestabilną ofertę szczególnie produktów wegańskich. Nie można niestety nastawiać się na to, że produkt, który pojawia się przez jakiś czas wciąż będzie dostępny.
   Podobnie jest ze świetną pizza weganską, której już dawno nie było mimo, że jak się pojawiała szybko znikała. Zwracaliśmy na to uwagę wiele razy, jednak Lidl nie reaguje.
   Teraz powoli Biedronka staje się liderem w segmencie tych produktów.
   Pozdrawiamy 😀

 6. Cześć, bardzo Was zachęcam do przestestowania białych kiełbasek do pieczenia/grillowania z Lidla: Next Level. Według mnie są to absolutnie najlepsze kiełbasy wegańskie dostępne na rynku, jednak dostępne tylko w ofercie grillowej Lidla, która rzadko się pojawia. Teraz właśnie trwa i ja kupiłem 5 opakowań 🙂 Jestem bardzo ciekawi co sądzicie o tym produkcie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.