Wege Festiwal Warszawa

Dziś odwiedziliśmy Wege Festiwal w Warszawie. Zarówno z ciekawości, jak i w poszukiwaniu nowych produktów. A może odwrotnie…?🤔

Wege Festiwal trochę nas zaskoczył. Znów nie było największych i najbardziej znanych marek. Czyżby niektórzy producenci stwierdzili, że Festiwal to zbyt mała impreza? Może doszli do wniosku, że ich obecność nie wpłynie ani na rozpoznawalność marki, ani tym bardziej na wyniki finansowe? No coż, ich sprawa, chociaż nam smutno 🙁

Na Wege Festiwal mogliśmy za to spotkać firmy założone i kierowane przez młodych ludzi, którym nie można odmówić zaangażowania i pasji do tego co robią. Trzymamy za nich kciuki i wierzymy, że odniosą sukces, ponieważ biorąc pod uwagę ilość uczestników eventu, zainteresowanie wege produktami jest ogromne.

W sumie impreza nas zaskoczyła. Bynajmniej nie liczbą wystawców, a odwiedzających. Długie i zakręcone kolejki, ciasne przejścia, zajęte ławki i stoliki … Robi wrażenie 😀Napawa optymizmem fakt, że pomimo lobbingu firm mięsnych i mleczarskich coraz więcej ludzi dokonuje świadomych wyborów i kieruje się głosem natury, która jak każdy myślący człowiek wie, stworzyła nas ludzi roślinożercami.

Na Wege Festiwal zaskoczyły nas też liczne stoiska non food i dużo firm serwujących gotowe dania na miejscu. I chociaż interesujący nas segment był reprezentowany przez dosłownie kilka firm, pozyskaliśmy wiele nowych produktów do testowania. Przed nami sporo pracy. Szczególnie, że niektóre produkty mają krótkie terminy ważności, co również napawa optymizmem, bo to oznacza, że nie zawierają niezdrowych substancji konserwujących.

Jak widać na poniższym zdjęciu trochę tego jest 🙂 Już nie możemy się doczekać aby wszystkiego posmakować!

 

 

Już wkrótce zapraszamy do czytania testów produktów z Wege Festiwal!

Agnieszka i Arek

Wegański blog vegetest.pl

Inne wegańskie produkty

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *